Kraków Wrocław Opole


Reklamatic powstał dzięki pasji do tworzenia rzeczy przyciągających wzrok przez grupę kreatywnych i doświadczonych na rynku reklamy osób które chciały wnieść coś więcej na rynek niżeli jest to dostępne w każdej innej drukarni czy agencji reklamowej oferującej banery czy plakaty wielkoformatowe. Dzięki produkcji flag reklamowych firma dostarcza na rynek powiew świeżości w ofercie dla swoich stałych jak i nowych klientów. Flagi pozwalają nie tylko zostać dostrzeżonym na jakże szalonym polskim rynku ale także ukazują firmę jako stabilną i rozwojową. Na stronie internetowej flagi-producent.pl. Znajdziecie więcej przykładów jak skutecznie zareklamować siebie, firmę czy urząd. Jako producent flag możemy Państwu zaoferować atrakcyjną cenę za produkt który na wiele lat pozostanie w dobrej kondycji oraz bardzo dobrze będzie się prezentować pośród siedziby firmy.

Flagi Kraków Szukasz flagi w mieście Kraków czy Wrocław? Sprawdź ofertę firmy Reklamatic oferującej flagi reklamowe na każdą okazję, reklamę firmy oraz wydarzeń, produktów oraz usług a także bardzo często świąt narodowych. Oferowane flagi to produkty reklamowe najwyższej jakości, zamawiając flagę w naszej firmie mogą być Państwo pewni iż pomożemy Wam z przygotowaniem projektu do wydruku, przeprowadzimy przez proces doradczy wyboru flagi oraz masztu reklamowego a także odpowiemy na wszelkie pytania z tym związane. Więcej informacji o flagach znajdziecie na:
flagi kraków


Reklamatic - maszty reklamowe

Maszty reklamowe

Oferowane również przez firmę Reklamatic maszty reklamowe pozwalają na idealną ekspozycję flagi reklamowe zarówno w tych wietrznych jak i bezwietrznych dni. Jest to ważna cecha z uwagi na zmienność pogody która panuje w naszym klimacie. Wśród masztów oferujemy maszty kompozytowe oraz aluminiowe zarówno stałe jak i składane oraz maszty przenośne i segmentowe. Chcemy aby flagi naszych klientów pięknie się prezentowały przez cały rok stąd też oferujemy maszty reklamowe wysokiej jakości w różnych typach w zależności od potrzeb Państwa i miejsca gdzie taka flaga ma być eksponowana.

geomembrana - tworzywa zabezpieczające

Abrys - geomembrana

Abrys Ochrona Wód oferuje Państwu produkt do zabezpieczeń różnego typu powierzchni jakim jest geomembrana. Jest to bardzo wytrzymała powłoka która posiada bardzo silną odporność na wszelkiego rodzaju związki ropopochodne, kwasy, środki chemiczne a także mechaniczne uszkodzenia. Oferowane geomembrany dostępne są w szeregu rozmiarów, szerości zaczynają się od 5 do 9,4 metra. Dodatkowo mogą Państwo zdecydować jakiej grubości folie Was interesują. Oferowana geomembrana również idealnie sprawdza się jako zabezpieczenie dla oczek wodnych. Na zamówienie mogą Państwo zamówić dowolnych rozmiarów płachty. Ceny wykonania metra kwadratowego zaczynają się już od 13 złotych i 50 groszy netto.