REJESTRACJA SAMa
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 21, 22, 23  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Lotus 7 Klub Polska Strona Główna -> Rejestracja Lotusa
Autor Wiadomość
mr.bynek

PostWysłany: Pią Wrz 13, 2013 5:53 am Odpowiedz z cytatem

Gdyby miał wyłączność na zestawy a cena choc według mnie już jest b. wysoka a byłaby jeszcze wyższa to uważam że szybko znajdą sie inni na rynku producenci z homologacjami. Jak już pisałem dopuściliśmy do eksplatacji kilka rodzai pojazdów i nie są to rzeczy niemożliwe a przy produkcji mało seryjnej i takich cenach zdecydowanie opłacalne, czasem tylko wymaga to czasu.
A co do stoważyszenia może dobry pomysł wkońcu w GRUPIE SIŁA. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
duo-net
Zaawansowany Klubowicz

PostWysłany: Pią Wrz 13, 2013 6:08 am Odpowiedz z cytatem

na tym forum pozostały juz jednostki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
mr.bynek

PostWysłany: Pią Wrz 13, 2013 6:49 am Odpowiedz z cytatem

A szkoda bo ciekawych rzeczy można się tu dowiedzieć. Temat Lotusa jest b. cielawy fajny ale kosztowny i pracochłonny a do konca nie wiadomo jaki bedzie efekt i to ludzi zniechęca. Gdyby dla celów homologacji trzeba było wykonać analizy zmęczeniowe, wytrzymałościowe lub analizy crash prosze o kontakt, może bede mógł jakoś pomóc.
Powrót do góry
Darek32
Klubowicz

PostWysłany: Pią Wrz 13, 2013 8:48 pm Odpowiedz z cytatem

duo-net napisał:
przecie to pisze ze starają sie o homologacię. ja sobie rade daje mnie to niepotrzebne ale jak bedziesz miał dac za zestaw 30000 zł to podrapiesz sie po głowie ale powodzenia . nie mam nic do P. Bartka C wie co robi i tak trzymac dzieki niemu ja bede zarabiał wiecej nie mnie
Very Happy

Jesli da 30000 i bedzie miał homologację to się opłaca . "Zestaw " od Ciebie wyjdzie tyle samo albo więcej no i nie ma jak zarejestrować.
Powrót do góry
Robson

PostWysłany: Sob Wrz 14, 2013 6:58 am Odpowiedz z cytatem

Darek32 napisał:
duo-net napisał:
przecie to pisze ze starają sie o homologacię. ja sobie rade daje mnie to niepotrzebne ale jak bedziesz miał dac za zestaw 30000 zł to podrapiesz sie po głowie ale powodzenia . nie mam nic do P. Bartka C wie co robi i tak trzymac dzieki niemu ja bede zarabiał wiecej nie mnie
Very Happy

Jesli da 30000 i bedzie miał homologację to się opłaca . "Zestaw " od Ciebie wyjdzie tyle samo albo więcej no i nie ma jak zarejestrować.

Laughing Laughing Laughing
Powrót do góry
mr.bynek

PostWysłany: Sob Wrz 14, 2013 8:01 am Odpowiedz z cytatem

Darek32 napisał:
duo-net napisał:
Very Happy

Masz zupełną racje że się opłaca ale sprzedającemu Smile
Powrót do góry
duo-net
Zaawansowany Klubowicz

PostWysłany: Sob Wrz 14, 2013 8:05 am Odpowiedz z cytatem

darek o wiele wiecej kosztuje
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
biegal

PostWysłany: Sob Wrz 14, 2013 7:26 pm Odpowiedz z cytatem

duo-net napisał:
darek o wiele wiecej kosztuje

A może zarejestrować jako zmodyfikowana sierra?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Banas921

PostWysłany: Sob Wrz 14, 2013 8:07 pm Odpowiedz z cytatem

Cytat:
A może zarejestrować jako zmodyfikowana sierra?

Niedowidzący zobaczy różnicę Wink
Powrót do góry
duo-net
Zaawansowany Klubowicz

PostWysłany: Sob Wrz 14, 2013 8:55 pm Odpowiedz z cytatem

pomału to forum bedzie gasnąc jak nic nie bedziemy działac ale to wola wiekszości Sad
Powrót do góry
karol78

PostWysłany: Sob Wrz 14, 2013 9:40 pm Odpowiedz z cytatem

ja myślę że to ludziom takim jak B.C, itp zawdzieczamy naszą reformę motoryzacji. Bo ich zysk był im zzaaaaa małły!! moim zdaniem rejestracja w niemcach wyjdzie taniej tylko wszystko musi być na TIP-TOP a nie jak niektóre tu repliki, traktory, itp!!! Pozdrowieniaaaaaaaaaaaaaaaaa:)
Powrót do góry
karol78

PostWysłany: Sob Wrz 14, 2013 9:42 pm Odpowiedz z cytatem

ja myślę że to ludziom takim jak B.C, itp zawdzieczamy naszą reformę motoryzacji. Bo ich zysk był im zzaaaaa małły!! moim zdaniem rejestracja w niemcach wyjdzie taniej tylko wszystko musi być na TIP-TOP a nie jak niektóre tu repliki, traktory, itp!!! Pozdrowieniaaaaaaaaaaaaaaaaa:)
Powrót do góry
Banas921

PostWysłany: Sob Wrz 14, 2013 9:43 pm Odpowiedz z cytatem

A w Niemczech jak jest z rejestracją samów?
Powrót do góry
Robson

PostWysłany: Nie Wrz 15, 2013 12:47 pm Odpowiedz z cytatem

Banas921 napisał:
A w Niemczech jak jest z rejestracją samów?

W niemczech nie ma samów, i sama nie zarejestujesz, tak jak na słowacji, w czechach, francji itd. W niemczech składają takie auta, pakuja na lawete i w track dayach się nimi bawią i na zlotach.
Jesli uda się Tobie zarejestrowac za granicą takiego sama, to w Polsce już go nie zarejestrujesz jesli nie bedziesz miał świadectwa homologacji.
W większości karajów unijnych te przepisy obowiązują, u nas dopiero teraz je wprowadzili.
Powrót do góry
Banas921

PostWysłany: Nie Wrz 15, 2013 2:00 pm Odpowiedz z cytatem

Sad
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Lotus 7 Klub Polska Strona Główna -> Rejestracja Lotusa Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 21, 22, 23  Następny
Strona 4 z 23

Skocz do: