Wynajem - wypożyczalnia mebli eventowych


Nasza firma to profesjonalna i kompleksowa obsługa oraz wynajem mebli eventowych dla firm oraz osób prywatnych. Działamy w zakresie organizacji eventów oraz imprez okolicznościowych a także bankietów, pikników, wydarzeń medialnych oraz konferencji i ewentów firmowych, imprez VIP. Działamy na terenie Warszawy, Krakowa oraz Kielcach i Wrocławia, jednak bardzo często organizujemy również różne wydarzenia na terenie całej Polski. Wynajmujemy meble eventowe różnego rodzaju. Wśród naszego asortymentu znajdą Państwo krzesła, podłogi, stoły i lady, meble ogrodowe i dziecięce a także hokery, bary i recepcje. Potrafimy stworzyć aranżację dopasowaną do potrzeb eventu. Oferujemy również instalację namiotów i hal namiotowych. Jest to szczególnie popularna opcja od wiosny do jesieni kiedy to mamy również pewność iż zła pogoda nie zepsuje całej imprezy a goście będą mieli dostęp do świeżego powietrza przez co impreza nabierze niezwykłego klimatu. Tranasport namiotów zapewnia firma www.przeprowadzki-achilles.pl

wypożyczalnia mebliJeżeli chcą Państwo dowiedzieć się więcej na temat wynajmu hal namiotowych, namiotów koniecznie odwiedźcie zakładkę namioty na stronie www.weselnystyl.pl. To najlepszy kontrahent na wynajem namiótow w Polsce. Oprócz opisów samych hal, ich parametrów i możliwości łączenia, dowiecie się Państwo również co możemy być zamontowane razem z nimi. Sprawia to iż firma nasza może zorganizować nawet największe wydarzenia, w tym śluby i konferencje a także zamknięte imprezy dla VIP-ów. Wśród oferty miedzy innymi namiot bankietowy 4x6 metrów wraz z drewnianą podłogą, namiot 6x24 metry oraz 6x12 które również posiadają podłogi. Własne działania ukierunkowujemy na potrzeby klienta dopasowując swoją ofertę do wymagań klienta.

Inną marką którą oferuje firmy Ewenta są Stylowe Namioty a więc oferta wynajmu namiotów na eventy w plenerze. Oferta to wynajem na namioty kraków Warszawa oraz całe województwo małopolskie, świętokrzyskie a także mazowieckie. Obsługujemy również duże wydarzenia na terenie całego kraju. Serdecznie zapraszamy do współpracy z nami i wynajmu namiotów eventowych w Stylowych Namiotach.

Weselny Styl Przedstawiana w artykule firma to rzec można orkiestra ponieważ mogą Państwo w jednym miejscu załatwić niemal wszelkie sprawy związane z oganizacją wszelakiego typu imprez plenerowych, okolicznościowych oraz firmowych. Wszystkie niezbędne informacje znajdą Państwo pod adresem http://stylowenamioty.pl W ofercie znajdują się różnego rodzaju namioty do wynajmu między innymi: Jeśli nie macie czym przyjechać, firma Cobra Bus oferuje bus z holandii do polski w przystępnej cenie oraz z Polski do Holandii.

  • hale namiotowe typu M12 a więc namioty o szerokości 12stu metrów oraz wysokości ścian 2,5 metra. Każdy dodatkowy moduł to kolejne 5 metrów - dodawane w miarę zapotrzebowania,
  • hale typ M15 - stałej szerokości 15 metrów, mające podobnie jak M12 wysokość 2,5 m oraz dostawiane 5 metrowe moduły,
  • transparentne - 12mx10m oraz o szczycie wysokości 4,8m i przezroczystym poszyciu ścian bocznych oraz dachu,
  • namioty typu tureckiego raz stretch,
  • pawilony oraz zadaszenia,
Sprawdź również usługi na wiercenie w betonie w Warszawie i okolicach.v